Fixbet Turnuvası

Fixbet turnuvası ve tarihleri neler, katılım formuna nerede ulaşılmaktadır, sağlam ödülleri nelerdir, tıklayarak sende katıl! Çünkü eğer ki sitenin kendi turnuvasını araştırmak istersek, bu durumda sosyal medya hesaplarını hedefleriz. Fakat şayet sitedeki turnuvaları araştırıyorsak, o halde seçenekler listesi daha geniştir. Bizler her ikisini de ele alacağımız için sorun yok. Hem ilgili sitenin kendi resmi etkinliklerine hem de diğer etkinliklere bakacağız.

Fixbet Turnuvası

Sitede yer almakta olan turnuvalar doğrudan Fixbet’e ait değildir. Fixbet etkinlikleri Twitter, Telegram gibi yerlerde paylaşılır. Ve ilgili paylaşımlar sitenin bizatihi kendi yetkili isimleri aracılığıyla hayata geçirilmektedir. Mesela hepimizin aşina olduğu etkinliklerden olan skor tahmin turnuvası epey popülerdir. Bahisçilerin de en sevdikleri etkinlikler arasındadır. Katılımı kolay, ikramları ve bonusları tatlıdır.

Fixbet Turnuvası ve Tarihleri Neler?

Skor tahmin yarışmalarına katılımın hiçbir şekilde şartı yoktur. Güzel olanı da burasıdır. Fixbet turnuvası şeklinde arama yapmanıza dahi gerek yok. Çünkü zaten bilmeniz gereken tek şey siteye ait olan giriş linkidir. Veya en azından sosyal medya hesabıdır. Akabinde güncel paylaşımları takip etmek yeterli olacaktır. Eğer daha hızlı haberdar olma gayeniz varsa bildirimleri açınız.

Bunun da hızlandırıcı etkisinden mahrum kalmayınız. Fixbet sitesinin turnuvası olarak iş ortaklarıyla aynı masa etrafında toplandığı turnuvalardan söz etmek istiyoruz. İlgili turnuvalar slot etkinlikleri şeklindedir ve şöyledir:

  • Evoplay Hall of Win
  • Betsoft Cadılar Bayramı Özel
  • YGGDRASIL Hall of Horrors
  • Pragmatic Play Şeker Yağmuru

Buradaki turnuvalara katılımın ise ilk şartı sitenin üyesi olur.

Fixbet Turnuvası Sağlam Ödülleri

Sitenin üyesi olma sürecinde geçerli ilk konuysa, belgenin onayıdır. Fixbet turnuvası belge ve kimlik onayı olmadan katılıma izin vermemektedir. Hoş, bu durum tüm diğer siteler için de söylenebilmektedir. Kesinlikle en önemli şartların başını çekmektedir. kimlik onaysız olarak giriş yapmanız halindeyse, kısa süre sonrasında hesabınız kapatılır. Dilerseniz bununla yer işgal etmeyelim. Hemen merak konusu olan ödüllere geçerlim:

  • Evoplay Hall of Win: 30.000 Euro
  • Betsoft Cadılar Bayramı Özel: 100.000 TL
  • YGGDRASIL Hall of Horrors: 40.000 Euro
  • Pragmatic Play Şeker Yağmuru: 18.000.000 TL

Mevcut veya güncel olan Fixbet etkinliklerini ifade ettik. Site turnuvası ile ilgili daha fazlası artık siteye giriş yapmanızı gerektirmektedir. Bu noktada şu anda üzerinde bulunduğunuz firmanın domainini kullanabilmektesiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın